Vajinismus problemi yaşıyorsanız : “Ertelemeyin.”

Vajinismus problemi yaşayıp bu yazımı okuyanlara şunu demek istiyorum: Ertelemeyin!

Merhaba Dilek hanım..Nereden başlayacağımı bilemiyorum ama bildiğim bir şey var; 2 yıldır peşimizi bırakmayan Vajinismus probleminden nihayetinde kurtulduk. 2 yılım hep ertelemelerle, bugün olmadı yarın olurlarla geçti.

Doktora gitmeyi erteledim durdum. Sonunda sizi buldum ve ilk randevumu aldım. O ilk randevu tarihi gelene kadar buhranlar geçirdim, elim ayağım titreyerek geldim yanınıza ama sıcakkanlılığınız ve samimiyetiniz bana cesaret verdi. Eşimi de sürece katarak seanslara başladık.

Süreç çok bilgilendirici ve eğlenceli geçti. Korkacağım veya istemeyeceğim hiçbir şey yapmadık. Aksine anın tadını çıkarabileceğimiz bilgiler verdiniz bize. Vajinismusu odak noktası asla yapmadınız, doğru ve güzel cinsellik nedir onu gösterdiniz bize.. Sadece cinsellik de değil, eşlerin birbirine karşı nasıl davranması gerektiğinden, çocuk yetiştirmekten de bahsettiniz.

Sanırım vajinismus belamız olmasa bu bilgileri öğrenme şansımız da olmayacaktı. Son seansta mutluluktan havalara uçtum, o gün yüzümde aptal bir gülümsemeyle dolaştım hep.. Dedim bu muymuş? E ben bunu yapabilirim. Ve yaptım da..

Son seans sonrası araya giren regl dönemim beni “Acaba unutur muyum?” şüphesine düşürmüştü. Ama unutmadım ve o an mutluluktan hüngür hüngür ağladım. Hala inanamıyorum. Nasıl oldu nasıl yendim bilmiyorum çünkü beni zorlayacak hiçbir egzersiz hiçbir dayatma olmadı ve ben bunu 3 seans sonunda başarabildim.

Vajinismus problemi yaşayıp bu yazımı okuyanlara şunu demek istiyorum: Ertelemeyin! Ben, Dilek hanımla yollarımız keşke daha evvel kesişseydi diyorum, siz demeyin. Hemen bugün ipleri elinize alın ve vajinismusunuza veda edin.

‘Acaba sen de vajinismus olabilir misin?’

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.