Mutlu bir ilişki için 5 altın anahtar

Orgazm olamayanlar için 6 harika öneri!
Orgazm olamayanlar için 6 harika öneri!
Eylül 29, 2019
blank
4 Maddede Cinsel İlişkide İlk Gece
Aralık 5, 2019
mutlu cinsel ilişki

Mutlu bir ilişki konusunda sık sık sorular alıyorum. Dünyada boşanma oranları giderek artarken, aşklar büyük bir hızla kendini tüketirken gerçek sevgiyi bulmak konusunda bir ümitsizlik yaşıyor musunuz?

Mutlu bir ilişki hayal değil…

Buna rağmen mutlu beraberlikleri olan, ilişkilerini herşeye rağmen ayakta tutmayı başaran pek çok çifti de görüyorsunuz.

Onlar gerçekten şanslı mı?

Yoksa şanslarını kendileri mi yaratıyorlar?

İşte size mutlu bir birlikteliği devam ettirmenin altın anahtarları:

1-En önemlisi emek vermeniz gerektiğini bilmenizdir. Tıpkı ilişkinizin başında yaptığınız gibi. Kendi haline bırakıp içinizden geldiği gibi davranırsanız sonu hiç de mutlu bir birlikteliğe gitmeyecektir.

2-Doğru iletişim tekniğini kullanmalısınız. Herşeyden önce konuşmalısınız. Konuşurken suçlayıcı olmadan duygularınızı ön plana çıkarmalısınız.O zaman herşey daha kolay olacak inanın.

3-İlişkideki heyacanın ve tutkunun ilk günkü gibi devam edebilmesi için partnerinizle aynı olmayı engelleyin. Farklılıklarınız heyecan yaratır. Sosyalleşin, kültürel faaliyetlere katılın, kültürel aktiviteleri takip edin, bir hobi edinin. Böylece konuşacak ve paylaşacak çok şeyiniz olacak ve ilişkinizin monotonluğa gitme riski azalacak

4-Partnerinize onun dilinden onu sevdiğinizi gösterin ve söyleyin. Kadın ve erkeklerin sevgi dillerinin farklı olduğunu unutmayın.

5-Cinsel yaşantınızı renklendirin.Unutmayın ki iyi bir cinsel yaşam ilişkinin en önemli temel taşlarından birisidir.

Vajinusmus Konusunda 10 Yanlış Bilgi ve Önerilmeyenler makalemizi okudunuz mu?

Hemen Ara
Harita