İstanbul Vajinismus Tedavisi - Dr.Dilek Öcal

İstanbul Vajinismus Tedavisi

Vajinal Kuruluk
Vajinal Kuruluk , Ağrılı Cinsel Birleşme
Şubat 20, 2020
Cinsel İsteksizlik
Vajinismus Hastaları Ne Hisseder? İşte Hissettikleri!
Haziran 4, 2020

İstanbul Vajinismus Tedavisi konusunda hizmet veren Op.Dr.Dilek Öcal ile vajinismusu 3 günde parmak egzersizleri olmadan yenin!

İstanbul Vajinismus Tedavisi

Cinsel ilişki esnasında vajinal kasların kasılması yani Vajinismusun, sıcak-soğuk su banyoları, lokal anestezik jel uygulaması, alkol, kas gevşetici ilaç kullanımıyla ortadan kalkmadığı bilinmelisiniz. Yine Sakinleştirici ve depresyon ilaçları da kesinlikle çözüm değildir. İstanbul Vajinismus Tedavisi olarak sizlere en iyi şekilde profesyonel ekibimizle tedavi ediyoruz.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Kızlık Zarı ile de hiçbir alakasın olmadığından zar ile ilgili operasyonlar vajinismusu düzeltmez. Açık bir şekilde söylemem gerekirse bu yöntemlerden hiçbiri vajinismusun en büyük nedeni olan psikolojiyi içinde barındırmamaktadır. Hipnoz, cinsel terapinin içinde yardımcı teknik olarak uygulanmaktadır fakat, tek başına hipnoz da vajinismus tedavisinde çözüm olamamaktadır.

İstanbul Vajinismus Tedavisi  bilimsel olarak da başarısı kanıtlanmış tek tedavi yolu vardır o da Bilişsel Davranışcı yöntemle uygulanan Cinsel Terapidir. Tecrübeli bir doktor tarafından doğru yöntemlerle uygulanan cinsel terapiyle Vajinismusu 3 seansta %100 oranında çözmekteyiz. ⠀

İstanbul Vajinismus

İstanbul Vajinismus Tedavisi
İstanbul Vajinismus Tedavisi Anadolu ve Avrupa Yakası


İstanbul Vajinismus Tedavisi Cinsel terapide en faydalı ve en hızlı çözüm çift görüşmesi şeklinde olmaktadır. Öncelikle kapsamlı bir cinsel yaşam öyküsü alınır, çiftin zorlukları değerlendirilir, kaygıları araştırılır, tedavi motivasyonları arttırılır.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Aslında ilk seanslar da yapılagelen gecikmiş bir cinsel eğitimdir. Öncelikle çiftin cinsel sağlıkla ilgili bilgilendirilmesi, yanlış inanışların düzeltilmesi, cinsel organlar ve cinsel fizyolojiyle ilgili doğruların aktarılması hedeflenir. Sonrasında egzersizlerle kademeli olarak kasılmanın ve girişle ilgili korkuların üzerine gidilir.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Terapiyi tamamlayan ve Tedavisi olan hastalarda sorun tekrar etmez ve sorun kalıcı olarak çözülmüş olur.

Siz de i̇stanbul vajinismus tedavisi konusunda bilgi almak  0536 024 00 54 nolu telefondan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz…

Online Terapi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara
Harita
Whatsapp Destek
Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.