Vajinismustan dolayı kavga ediyorduk

Vajinismustan dolayı kavga ediyorduk ve küsüyorduk

Eşimle 1 sene içerisinde evlendik.

Eşimle 1 sene içerisinde evlendik. Şu an 4 aylık evliyim. Zor bir evlilik sürecinden geçtik eşimin ailesinin yüzünden. O kadar zor şeylerden geçtik ki böyle bişey olacağı asla aklıma gelmezdi, ama geldi. Evlilik günü geldi ve evlendik ilk denememizde başarısız olduk ve bunu yorgunluğa verdik. Ertesi gün tekrar denedik yine olmadı. Denemelerimiz hep başarısız geçti. Eşim ilk başta bana destek olmadı. Neden olmuyor herkes yapıyor sen neden yapamıyorsun çok kolay bişey için doktora gidilir mi diye bana kızarak söylüyordu. Biz o kadar severek evlendik ki hiç kalbimizi bile kırmıyorduk. Ama artık öyle bişey oldu ki her denememizin sonunda kavga ediyorduk ve küsüyorduk. Geceleri kalkıp dua edip ağlıyordum. Neden diyordum neden herkes bunu zevk uğruna yaparken ben neden yapamıyorum diyordum. Psikolojim o kadar bozuldu ki herkes sorup sorup duruyordu bende yalan konuşamadığım için söylüyordum. Yüzüme nasıl yapamıyorsunuz diye gülüp duruyorlardı.

Eşimle konuşup doktora gitmek için onu ikna ettim. İlk başta devlet hastanesine gittim. Doktorum çok tatlıydı ama bana istediğim şeyleri vermiyor sürekli ödev verip yapamayacağım şeyleri istiyordu. O yüzden zaman kaybettiğimi anladım ve başka doktor bakmaya başladım. Bir gün kuzenim bana Dilek hocamı söyledi. Arkadaşının da ona gittiğini ve Dilek hocayla aştığını söyledi ama ben hala inanmıyorum o kadar ümidim kesildi ki ömür boyu olmucakmış gibi hissetmeye başladım. Kuzenim bunun üzerine beni benim gibi vajinusmus olan arkadaşıyla tanıştırdı. Arkadaşıyla konuştum o kadar bana destek oldu ki beni doktora ikna etti. İnternetten araştırdım umudum daha çok olmaya başladı ve Dilek hanıma randevu aldık gittik. İlk gün gittiğimiz de bize sarıldı ve gülümsedi. Utanarak gitmiştik ki Dilek hanımın pozitif enerjisi ilgisi bizi o kadar rahatlattı ki içimizdeki umutsuzluk ve negatif enerji bi anda gitti. Her seansa gittiğimizde o kadar güzel geçiyordu ki hiç sıkılmadan dinliyorduk. Son seansımızı da olduk eve gidip ertesi gün birlikte olduk. Ben hala inanamıyordum hemen Dilek hanıma mesaj attım ve paylaştım .

Dilek hocam siz gerçekten çok başarılı bir doktorsunuz, siz olmasaydınız asla bunu başaramazdım. İyi ki Allahım sizi benimle karşılaştırmış. Hayatımın dönüm noktası oldunuz. Umutlarımın bittiği yerde siz yetiştiniz. Beni çıkılmaz sokaklardan çıkarıp doğru yolu gösterdiniz. Size o kadar minnettarım ki İYİ Kİ VARSINIZ 🙂

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.