Birbirimizi severek evlendik

Eşimle 4 sene önce birbirimizi severek evlendik. İlk gecemizde hiç beklemediğimiz bir sorun ile karşılaştık. Kendimi kasmam nedeniyle birlikte olamıyorduk. Nasılsa zamanla çözeriz diye başlarda pek önemsemedik, fakat her denememiz hüsranla sonuçlanıyordu. Zamanla birbirimizden uzaklaşmaya başladık. Bir süre sonra artık denemeyi bile bırakmıştık.

Eşimle 4 sene önce birbirimizi severek evlendik

Birbirimizi hala seviyorduk ama her ne kadar geçici bir sorun olduğunu düşünmeye çalışsam da evliliğimizde büyük bir eksiklik vardı ve bu işin sonu iyiye gitmiyordu. 2. senemizde internetten araştırmalarımız sonucunda bir umut psikoloğa gitmeye karar verdik. Başlarda her şey iyiydi yine yakınlaşmıştık ama seanslar haftada bir oluyordu ve süre uzadıkça motivasyonumuz azalıyordu. Bunu da çözüme ulaşamadan bırakmak durumunda kaldık.

Yine seneler geçmişti. Evliliğimiz sevgimiz sayesinde devam ediyordu belki ama eşimle ev arkadaşı gibi olmuştuk. Ancak biliyordum ki böyle bir evliliği ne ben ne de eşim hak etmiyorduk. Başka bir doktorun tavsiyesi ile Dilek Hanım’dan haberdar oldum. Sitesine girip araştırdım ve “Sizden Gelenler” kısmında yazılanları teker teker okudum. Gerçekten önceki psikolog deneyimimi düşününce burada yazılanlara inanmakta zorlandım. Bu kadar kısa sürede bu sorun çözülebilir miydi? Ne olursa olsun yine de gidip kendimize bir şans daha verecektim.

Ve Dilek Hanım’la ilk tanışmamız: Çok pozitif ve güler yüzlü bir insan. Sanki kırk yıllık dostmuşuz gibi gelip bana sarıldı ve anlattıklarımı eminim daha önce birçok kez duymuş olmasına rağmen dikkatle dinledi. Tedavi yöntemi ile ilgili bizi bilgilendirdi. Bu sorunun çözümünde uzman olduğunu hemen hissediyorsunuz ki kendisi çözüm konusunda size garanti veriyor zaten. İlk iki seansa eşimle birlikte katıldık ve karşılıklı sohbet havasında çok güzel geçti. Dilek Hanım’dan sadece sorunun çözümüne yönelik değil, evliliğe ve hayata dair de birçok şey öğrendik. İlk seanstan sadece bir hafta sonra sorunumuzu çözmüştük. Evet bu kadar kolaydı işte. Daha önce Dilek Hanım’ı tanımadığımız için 4 senemiz sıkıntılarla geçmişti. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır, hakkını ödeyemeyiz. Gitmek konusunda tereddüdünüz varsa kesinlikle hiç düşünmeyin derim. Tek yapmanız gereken sadece seanslara gitmek. Sonrası Dilek Hanım sayesinde kolayca çözülüyor. Umutsuzluğa kapılmanıza ve vazgeçmenize asla izin vermiyor. Umarım bu sorunu yaşayan herkesin Dilek Hanım’la yolları kesişir.

Sevgiler.

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.