Acı,ağrı,sızı, hiç biri yoktu.

Acı, ağrı, sızı, hiç biri yoktu. Yalanmış, aklımızın oyunuymuş her biri…

Bu yazıyı okurken çaresiz bir arayış içinde olduğunuzu biliyorum… Aylar önce bende aynı yollardan geçiyor, erteleyip duruyordum .Ta ki 20 gün önce gönlü güzel doktoruma gidene kadar .

3 yıl önce eşimle deliler gibi severek evlendik. Her şey gayet tıkırındaydı, 3 yılımı heba ettiğim bu problemle karşılaşana kadar. Bir evin içinde sevgili gibi yaşıyorduk. Evet birbirimizi çok seviyorduk, bu sevgi fazlasıyla yetiyordu ama eksiktik…

Sonunda ertelediğim randevuyu aldım. Çekinerek, korkarak, heyecan, panik daha nice duygularla gittiğim yerden böyle bir mutlulukla ayrılacağımı tahmin edemezdim.

Dilek hocamın daha kapıda bizi sevgiyle karşılaması, hoş sohbeti, yeri geldiğinde Abla Kardeş gibi davranması ona olan güvenimizi sağlamıştı. Ön görüşmeden sonra 3 seans olarak planladığımız seanslarımıza heyecanla gidiyordum. Ve 3. seansımıza gittiğimde heyecandan yerimde duramıyordum. Doktorumun dediği gibi “ÖZGÜRLÜĞÜME KAVUŞACAĞIM GÜN” sonunda gelmişti… Son seanstan çıkarken heyecanım yerini mutluluğa, güvene bırakmıştı. Ve aynı günün akşamı bu beladan kurtulduk , çok şükür ilk denememizde ; “Bu muymuş , bu kadar mıymış ” demek nasip oldu bize de. Acı, ağrı, sızı, hiç biri yoktu. Yalanmış, aklımızın oyunuymuş her biri…

Bu yazıyı okuyan arkadaşlar lütfen daha fazla ertelemeyin. Gidin ve can doktorumla tanışın. Kendinizi sadece ona bırakın ve sonuna kadar güvenin.

Ömrüm boyunca size minnettar kalacağım . Canım ablam sevgilerle …

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.