Vajinismus hiçbir fiziksel neden yokken

Vajinismus hiçbir fiziksel neden yokken zihnimizde oluşturduğumuz bir kilit aslında, inanın Dilek Hanım ile birlikte bu kilidi açacaksınız…

“Vajinismus hiçbir fiziksel neden yokken zihnimizde oluşturduğumuz bir kilit aslında, inanın Dilek Hanım ile birlikte bu kilidi açacaksınız”

Benim hikayem, farkında olmasam da bugüne kadar zihnimde cinsellikle ilgili oluşturduğum tabuların yansımalarını yaşadığımı fark etmem ile başladı. Oysa ki eşimle yakınlaşmakta hiçbir sorun yaşamıyorduk. Rahatsızlığımın ne olduğunu fark edip bunu kabullenip doğru doktoru bulmak bizim üç yılımızı aldı. Neyse ki Dilek Hanım ile tedaviye başlamamız bizim için çok büyük bir şans oldu.

İlk karşılaşmamızdan tedavinin sonuna kadar içten, samimi, güler yüzlü, sıcak kanlı yaklaşımları Dilek Hanım’a olan güvenimizi arttırarak tedavimin olumlu sonuçlanmasında büyük katkısı oldu. Dilek Hanım sayesinde sadece vajinusmus tedavisi değil eşim ile birlikte cinselliğin aslında ne olduğunu öğrendik ve doğru bilinen yanlışları düzelttik. Bu süreçte eş desteği çok önemli. Ben bu konuda çok şanslıydım.

Zihninizden korkuları atmaya, kendinize güvenmeye çalışın eşinizi bu sürece dahil edip seanslara birlikte gitmeye, Dilek Hanım’ın verdiği ödevlere özen göstermeye çalışın. Yalnız değilsiniz, Dilek Hanım ile birlikte başarıya ulaşacaksınız.

Dilek Hanım’a eşim ile birlikte tüm desteği, ilgisi, profesyonelliği ve güler yüzlülüğü için çok teşekkür ederiz.”

F.G.G

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.