Vajinismus denilen illet

2 gün öncesine kadar Vajinismus denilen illetle yüz yüzeydim..

Öncelikle merhabalar…

2 gün öncesine kadar vajinusmus denilen illetle yüz yüzeydim… Ben size bu öykümü en başından anlatmak istiyorum;

Tam 1 sene 3 ay önce evlenmiştik. İlk gece yorgunluktan uyumuştuk. İkinci akşam yemekler yaptım, şık romantik bir masa hazırladım. Cinsellik konusunda kendime çok güvenen biriydim. O gece de birliktelik yaşayamadık. Tarif edemeyecegim, anlam veremediğim bir acıyla karşı karşıya kaldım…

Defalarca denememize rağmen olmuyordu

Defalarca denememize rağmen olmuyordu. Sonra vajinamla ilgili bir problem olduğunu düşünüp Dilek hocama gittim… Adını ilk defa duyduğum Vajinismus denilen bir psikolojik rahatsızlığım olduğunu öğrendim. Dilek hocam seanslara başlayacağımızı söyledi. Tabi ben bunun çözümünün imkansız olduğunu bile bile bu seanslara başlamaya kararlıydım. Bunun sebebi ise kendine olan güveniyle, o sıcakkanlı davranışlarıyla tamamen Dilek hocamdı.

Evlendikten 3 ay sonra ilk seansımıza başladık. Gayet verimli geçmişti. Fakat biz, maddi manevi sıkıntılarımızdan ötürü ikinci seansa geç gitmek zorunda kalmıştık… Artık eşimle bu işi önemsememeye başlayıp hayatımıza devam ediyorduk. Zaman geçtikçe bir çocuk istemeye başladık. Ve artık biz de her evli çift gibi olmak istiyorduk. Kendimizi toparladık ve 2. seansımıza da gittik. Bu ilk iki seansta bilmediğimiz ve yanlış bildiğimiz o kadar şey varmış ki hayretler içinde kalmıştık. Sonra içimdeki umutsuzluğun imkansızlığın yok olmaya başladığını farkettim Dilek hocam sayesinde… Ve 3. seansıma gideceğim gün elim ayağım titriyodu o kadar heyecanlıydım ki, olacağına öyle bir inancım vardı ki… Meğerse benim melek yüzlü doktorum Dilek hocam içimdeki bütün korkuları, umutsuzlukları, negatif düşüncelerimi cımbızlı çekip alıvermiş 🙂 3.seansın sonunda yapacağımı kesinlikle biliyordum!!! Tam iki gün önce eşimle büyük bir haz ve tutkuyla birlikte olduk… Bu sitedeki tüm yazıları okudum, hemen hemen herkesin Dilek hoca hakkındaki görüşü aynı…

Arkadaşlar bu yazıyı yazmamın tek sebebi, yalvarıyorum boşuna zaman kaybetmeyin! Kendinizi üzmeyin sadece 3 seans sonunda hayatınız mükemmel olacak 🙂 Ve sizin de benim gibi bir kahramanınız olacak… Kendinizi tamamen Dilek hocama bırakın.,. Çok güzel günler sizi bekliyoooor:))

DİLEK HOCAMA;

Benim biricik bitanecik melek hocam ben size ne yapsam, ne söylesem içimdeki duygularımı anlatmaya yetmiyecek… Siz benim önümü açtınız bana yaşama sevinci verdiniz… Emeğinizi asla unutmayacağım. Çooooooooooook teşekkur ederimm her şey için.. Bundan sonra rutin kontrollerimde görüşmek üzere..

SEVGİLERLE

S.B

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.