Evlendikten sonra yüzleştim ve erteleyebildiğim kadar erteledim

Bu yazıyı okuyacak olan güzel kadınlar.. Sizi çok iyi anlıyorum, ne hissettiğinizi çok iyi biliyorum.. Ben de defalarca bu sayfaya girip buradaki yazıları defalarca okudum ve nihayet ben de yazabiliyorum. Öncelikle Dilek Hocam, bu yolda karşınıza çıkabilecek en büyük şans. İlk andan itibaren güven veriyor, verdiği bilgilerle sarıp sarmalıyor, güler yüzü ve enerjisiyle rahatlatıyor.

Biz 3 yıldan fazladır evli olan ve öncesinde çok uzun süre flört etmiş bir çiftiz. Vajinismus olduğum gerçeğiyle evlendikten sonra yüzleştim ve erteleyebildiğim kadar erteledim. İşte bu süreçteki tek hatam buymuş. Ertelemek! Lütfen ertelemeyin.
Aldığımız terapi sonrasında kafamda oluşturduğum düşüncelerimin gerçeklikten ne kadar uzak olduğunun ve daha birçok şeyinfarkına vardım tabi ki Dilek Hocam sayesinde.. Ve 3 seans sonrasında çözüme ulaşabildik. En çaresiz hissettiğiniz anda bile Dilek Hocam sizi elinizden tutup kaldırıyor emin olun. Kendinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az ..

E.Y

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.