Artık vajinusmusu yenmiştim çok mutluydum

Merhaba, tam olarak 1 yıllık evliyim ve 1 yıldır vajinusmusla mücadele ediyordum. Evliliğimizin ilk günlerinde normal bir şekilde deniyorduk her evlilikte ki gibi ilk haftalar normal illa ki yapacağız diye düşünüyorduk. Taa ki bir ayımızı hatta devamında ikinci ayımızı geride bırakana kadar. Artık internet araştırmalarım başlamıştı ve vajinusmusla tanışmıştım.
Vajinusmus olduğumu düşünmeye başlamıştım ve artık bir çözüm yolu arıyordum çözüm yolu ararken bir kaç doktora gözüktüm aslında fiziksel hiçbir problemim olmamasına rağmen bir doktor bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi buna asla inanmadım ve o doktoru bıraktım. Sonrasında kendi içimde hep huzursuzdum ama eşim bu konudaki en büyük destekçimdi. Bu konuda üzüldüğümü biliyordu ve bana bu konuyla alakalı hep destek verdi. Hayat arkadaşımı iyi seçtiğimi daha birinci yılımızda anlamıştım. Ama yetmiyordu kendimi hep eksik hissediyordum. Sonrasında tekrar beraber araştırırken Dilek hocama denk geldik. İnstagram üzerinden tüm gönderilerini, hastalarının yazılarını okumuş daha tanışmadan ona inanmıştım. Ve ilk seansımıza gittiğimizde o sıcacık gülen yüzü, bilgisi ve konuşmaları bana büyük güven ve umut vermişti. İnanıyordum bu sefer olacağına. Dilek hocamla beraber tedavimize başlamıştık. Aslında bu tedavinin sadece vajinusmusu yenmek değil yanlış bilinen ya da hiç bilmeyen doğruları öğrenmek olduğunu bu süreçte bize öğretti. Onunla hem sağlıklı bir evlilik nasıl oluru öğrenip hem de tedavimizi oluyorduk. Söylediği şeyleri tek tek uygulayıp 3. yani son seansımıza kadar geldik. Ve artık başaracaktım biliyordum, başardım da. Artık vajinusmusu yenmiştim çok mutluydum. Bu tamamiyle Dilek hocamın sayesinde oldu. Ona çok şey borçluyum. Size doğruyu gösterecek bi doktoru bulmak vajinusmusu yenmekten daha zor, onu bulduğunuzda her şey kolaylaşıyor çünkü.
Bu yazıyı buraya kadar okumuşsanız biliyorum ki sizde aynı şeyleri yaşıyorsunuz ve doğru adrestesiniz. Dilek hocamın sizin hayatınıza dokunmasına izin verin, eminim ki siz de bizim gibi çok mutlu olacaksınız.
Sevgilerimle
KE

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.