Vajinismus başıma gelmeseymiş iyiymiş

Benim hikayem! 🙂

4 Ekim 2015’de evlendik. Eşim benim biriciğim. Hayatta kendime en yakın hissettiğim ve en güvendiğim insan. Evvelinde bu kadar değildi. Fakat bir süredir bir binayı ayakta tutan iki kolon gibiyiz sanki. Nişanlıyken baş başa kalmak için türlü taklalar attığım adamla düğün gecemizde hiç yakınlaşamadık. O günün yorgunluğuna verip önemsemediğim olay 7 ay boyunca kabus gibi bir hayatı yaşattı bize. Bir kez bile cinsel ilişkiye girememiştik. Her denememizde bir öncekinden kötü sonuçlar.. kendimi beceriksiz, yetersiz, eksik hissediyordum. Aynı evin içinde herkes bizi karı koca bilirken, biz iki yakın arkadaş gibiydik. Başarısız denemeler sonucunda cinsel isteğimizde yavaş yavaş azalmaya başlamıştı. Dilek Hocamdan önce başka bir doktora daha gittik, orada verilen egzersizleri de yapamadığım için bir adım ileriye gidemedik. 7 ayın sonunda internetten vajinusmusla ilgili makaleleri okurken Dilek Hoca’nın makalesine denk geldim. Sitede benimle aynı dertten muzdarip diğer kadınların yazılarını okudum ve çok etkilendim. Ertesi gün arayıp ilk muayene için randevu aldım. Açıkçası gidene kadar hiç ümitli değildim. Sonra Dilek Hocayla tanıştık. İlk muayenemde vajinal muayenemi de sorunsuz bir şekilde oldum. Ki bu bence doktorumun sempatikliği ve sıcaklığından… 🙂 Sonra seanslarımıza başladık. Heyecanlı ev ödevlerimiz oluyordu. Son seansın olduğu gün o gün biteceğine inanamıyordum. Ama bitti… Omuzlarımdan büyük bir yük kalktı. Ve biz seanslar bittikten iki gün sonra sorunsuz bir şekilde ilişkiye girdik.

Dilek Hanımı karşımıza çıkaran o güne şükürler olsun… Evliliğimiz çok farklı gitmeye başladı.. Sadece vajinusmusu yenmedik, güzel sevişme sanatını da öğrendik:)

Vajinismus başıma gelmeseymiş iyiymiş, ama geldi, iyi ki de gelmiş. Şimdi kendimi çok daha sağlıklı, seksi ve zeki hissediyorum.
Yeniden doğdum, yeniden kök saldım, dal verdim, yeşillendim.

Kendimi yeniden keşfettim.

Her şey için teşekkürler..

H.İ

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.