Tanışın görecek ve hak vereceksiniz.

İyi ki sizinle tanıştık, iyi ki size rastladık…

Şu an eğer bu siteye bakınıyor ve bu yorumları okuyorsanız bilin ki bende sizin gibi aynı kısır döngülerden geçtim. Bazen dertle bazen gözyaşıyla bazende neden ben sorusuyla hırpalandığım günlerden bugünlere daha güçlü bir kadın olarak gelebilmişsem eğer burada rastladığım hayırlı bir desteğin ve işinin ehli bir hekimin yani Dilek hocamın bana ve eşime katkıları büyük,kendisine ne kadar teşekkür etsem az…

Hikayemden bahsetmek gerekirse severek evlendiğim yıllarca flört ettiğim insanla evliliğimin ilk günlerinde yüzleştiğim vajinismus sorunuyla ilk engel ayağımıza takılmıştı bile, herkesin balayı dediği en mutlu bir evrede biz suskun şaşkın ve düşünceliydik. Zamanla aşmak için kendimizce mücadele etsek de işin içinden uzman bir destek almadan çıkamayacağımızı anlamıştım. Fakat eşimle bu konuda birçok fikir ayrılıkları yaşadık. Birkaç doktora benim baskımla gelmeye ikna etsem de,eşim bu doktorların güven verici olmadığını ileri sürerek beni desteklemiyor,doktorla bu sorunu çözmeye sıcak bakmıyor ve hep beni yarı yolda bırakıyordu. Bu fikir ayrılıkları zamanla aramızda anlamsız çatışmalara,eşimin kendisine duyduğum sevgiden şüphe etmesine,kendisini kabullenmediğimi düşünerek hem beni hem kendisini üzmesine sebep oluyordu,kördüğüm olmuştu her şey,çözümsüzlük sarmıştı etrafımı..

Böyle yorucu bir süreç içindeyken her şey tıkanma noktasına gelip çatmıştı, işte tamda bu evrede tanıştık güzel enerjili hocamla,artık kopmanın eşiğindeyken hocama danışmaya gittik eşimle çözümsüzlüklerimiz ve fikir çatışmalarımızı cebimize koyarak. Ne var ki 4,5 yıllık evliliğimizdeki bulutlu günleri dağıtan kişiydi Dilek hocam,güler yüzü, samimiyeti,güven veren tavrı ve diğer doktorlardan farklı yaklaşımıyla hem eşimin tereddütlerinin üstesinden gelmişti hemde bizim için bir sonun başlangıcının ilk adımı olmuştu. Bir karara vardık ve tedaviye başladık..

3 seansın sonunda üstümüze çöken kara basanı defetmiştik, her şey kolayca halloldu, kafamda yarattığım o korkuyu sadece 3 seansta hem düşünsel hem fiziksel anlamda doktorum sayesinde aştım. Hem ilişkilere hemde cinselliğe dair birçok konuda aydınlandık,şimdi yoluma kendimden daha emin devam ediyorum, eşimle birbirimize sevgi sözcüklerimiz çoğaldı, kurduğumuz bağ daha kuvvetli, her işte bir hayır varmış gerçekten. Dilek hocam bizim için bir kapıyı araladı ve evliliğimizi aydınlattı, kendisi harika bir insan, güvenilir ve uzman bir doktor, biz doğru bir doktorla bu sorunu aştık ve mutluyuz, hocam ise tüm içtenliğiyle bazen bir telefon bazen bir yüz yüze görüşme kadar yanımızda, yakınımızda…

Bu sorunla boğuşan umutsuz olup hangi kapıya gidip derdime çare arasam diye düşünenler, hiç düşünmeyin. Dilek hocam en doğru tercih, tanışın görecek ve hak vereceksiniz. Hem iyi bir aile hekimi kazanacak hemde dost sıcaklığında ilgi alaka samimiyetle sorunlarınıza doğru yaklaşım ve terapi yöntemleriyle çözüm bulacaksınız. Bizim hikayemizdeki kırılma noktasının öznesi Dilek hocam desteğiniz ve yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkürler.

İyi ki sizinle tanıştık,iyi ki size rastladık…

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.