Dilek hanımın kapısını çaldığımda 6 aylık evliydim.

Evlenirken etraftan duyduğum bu hastalığı kendimin de yaşayacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. Evliliğimin ilk günlerinde çok üzerinde durmadık ama zaman geçtikçe bu durum kendi günlük hayatımı, evliliğimizi ve psikolojimi, her ne kadar anlayışlı davransa da eşimle olan ilişkimi bozmaya basladı. Günler geçtikçe, her denememiz hüsranla sonuçlandıkça, eşimle arama da mesafe girmeye başladı. Ya evliliğimi sonlandıracaktım yada bu sorunu çözecektim.

Ve ilk denememizde başarmıştım.

Ve Dilek hanımla tanıştım… İyi ki tanıştım ve iyi ki hayatımıza girdi. Defalarca bu sayfada ki yorumları okudum. 3 seansta çözdüklerini okuyordum ama inanamıyordum.

Biz de eşimle tedaviye başladık ama her gidişimde gerçekten yapabilecek miyim sorusu vardı ve o son seansta herkesin yazdığı gibi Dilek hanım bana da ayni soruyu sordu; ” yapabilecek misin ? ”

Bir anda “evet” dedim kendim bile inanamıyordum. Ve ilk denememizde başarmıştım. O an yaşadığım duyguyu buraya sayfalar dolusu yazsam da anlatamam ….

Sizi çok seviyoruz Dilek hanim… Siz olmasanız başaramazdım, sevgi dolu yaklaşımınız gülümsemeniz ve her şey için çok teşekkür ederiz…

Ö.K

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.