Bir çok saçma tabuyu sizin sayenizde yıktım

Bir çok saçma tabuyu sizin sayenizde yıktım.

Merhabalar Dilek Hanım,

Öncelikle sizinle tanışma fırsatı bulduğum için çok şanslı mutluyum.

Sizinle tanıştığımızda evliliğimizin üzerinden bir buçuk yıl geçmişti. Ben henüz sorunumun vajinusmus olduğunu bile söyleyemiyordum. Hiç bir zaman yapamayacak olmak ve hiç çocuk sahibi olamayacak olmak düşüncesi ve evliliğimizin böyle devam edip edemeyeceği giderek artan korkular haline gelmişti. Hatta en kötüsü kendimi artık bu şekilde kabullenmeye başlamıştım. Ta ki sizinle tanışana kadar…

İlk görüştüğümüzde bile bana ancak sizin yardım edebileceğinizi anlamıştım. Güler yüzünüz ve sevecenliğinizle beni bile yumuşattınız. Özellikle bu sorunu yaşayan küçük bir azınlık olmadığını öğrenmek oldukça rahatlatıcıydı. Bir çok saçma tabuyu sizin sayenizde yıktım. Artık bu tabuların insana hayatı zehir eden anlamsız şeyler olduğunu biliyorum ve belki de toplumun düşüncelerine göre yaşamanıza neden olan ve bu amaçla insanları kullanan görüşler bunlar. Sizin sayenizde artık çocuğumu böyle yetiştirmeyeceğimi de biliyorum.

İyi ki o ilk görüşmede hiç düşünmeden sizinle bu tedaviyi kabul etmişim. Bu sorunu çözebildiğimize bazen hala inanamıyorum. Bazen doktora gitsem bile bunu yapabileceğimi bana gerçekten gösteremeyeceklerini, bu yüzden de o korkuyu hiç atamayacağımı ve yapamayacağımı düşünüyordum. Ama uyguladığınız tedavi gerçekten de kesin çözüm. Sizin gibi sıcak kanlı, güler yüzlü ve güven veren bir doktorla bu sorunumu çözdüğüm için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Umarım sağlıklı ve mutlu günlerde yine görüşebiliriz.

Sizi çok seviyorum. Her şey için gerçekten çok teşekkür ederim.

N.M

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.