En kötüsü ertelemek.

En kötü ve en büyük belirtisi ise ertelemek.

Eşimle 2 si evlilikle geçen toplam  5 yıllık bir ilişkimiz var. Dilek Hanıma tesadüfen internetten rastlamıştım, sonrasında başka bir doktor da kendisini önerince gideceğimiz kişiye karar vermiştim. Ben yine o ilk adımı atmayı ertelesem de eşimin motive etmesiyle ilk randevuyu aldım.

Sağlıklı bir cinsel hayat benim hakkımdı

Sonrası zaten çok hızlı gelişiyor. Konu başlı başına cinsellik olduğu için seanslar süresince gerilebileceğimizi, özellikle eşimin çok rahat olamayacağını  düşünürken Dilek Hanımın yakın tavrı ve samimiyeti sayesinde tam tersi çok keyifli ve faydalı bir süreç oldu. Sadece çözüme odaklı değil, evlilik ve ilişkilerle ilgili tavsiyeleri, zaten hali hazırda yıpranmış olan ilişkimize şifa gibi geldi. Ben özellikle 2. seanstan sonra karşı konulamaz şekilde şöyle hissediyordum; bu bir görev değildi, sağlıklı bir cinsel hayat benim hakkımdı ve ben bunu öncelikle kendim için yaşayacaktım. 3. Seanstan ve başardıktan  sonrası ise tarif edilemez bir hafiflik, huzur ve mutluluk hissi…

Vajinismus bir sorun değil, bir hastalık! En kötü ve en büyük belirtisi ise ertelemek. Ben başından beri bu hastalıkla  kendim bas etmeye çalışarak sadece vakit kaybettim. Siz lütfen daha fazla tedavi olmayı ertelemeyin. Dilerim bu hastalıkla bas etmeye çalışan herkes bir an önce iyileşsin ,mümkünse Dilek Hanımla tanışsın.

Dilek Hanım, sizin bu konuda uzmanlaşmanız ve sizden destek almamız bizim için büyük bir şans, hep var olun..

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.