3 yıllık kabusum son buldu ..

3 yıllık kabusum son buldu ..
Eşimle 3 yıl önce severek evlendik ancak bu problem zaman geçtikçe aramızda sorunlara kavgalara , her olayın sonunun buna bağlanmasına sebeb oluyordu. Denemelerimiz hep kötü sonuçlanıyordu.
1 yıllık evliyken hem kendi jinekolog korkum yüzünden hem de eşimin istememesi nedeniyle hipnoterapi aldım 3 seans da çözeceklerini söylediler ama çözüm olmadı malesef.. umudumuz iyice kaybolmuştu. Ya düzelmezse diye cinsel terapistte gitmek de gelmiyordu içimizden. Derken zaman akıp geçti erteledikçe ertelendi.
Bir gün Dilek hocamı buldum sosyal medyadan sitesini inceledim bana çok güven verdi eşimi de zor ikna ettim ama gittik .
İyi ki diyorum iyi ki karşılaşmışız keşke daha önce denk gelseydik .
Dilek hocam bizi öyle güzel karşıladı öyle güzel sakinleştirdi ki beni. Ve bize öyle güzel bilgiler verdi ki.
Tabiki giderken hatta 3. Seansın sonuna kadar hala korkular acaba olacak mı soruları kafamda dönüp durdu. Ve 3. Seansın sonunda mucize gibi oldu . Eşim de ben de inanamadık . Dilek hanım sıkıntı yaşarsam tekrar seans alabileceğimi söylemişti . İlk başlarda bilinçaltım oyunlar oynamaya çalışsa da sonunda yenen ben oldum . Tekrar bi seansa gerek kalmadı . Yalnızca 3 seansta kabus bitti.

Ben de sizler gibi bu mesajları okuyup acaba bende birgün başarabilir miyim diyordum.Ertelemezseniz ve bir an önce Dilek Hanımla tanışırsanız evet en kısa sürede sizin de kabusunuz son bulur.
Sevgilerle
D.Ş

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.