Artık özgürdüm, bir kuş misali uçuyordum

Çaresiz değilsiniz !

Siz de daha fazla bu yükü taşımaktan yorulduysanız doğru adrestesiniz.

2 yıllık evliyim. Evliliğimdeki tek sorun, zamanla aşarım diye düşündüğüm ama her geçen gün altında daha fazla ezildiğim vajinismus… Ertelememdeki tek sebep, destek dahi alsam bu sorunu aşacağıma inanmamamdı. Büyük yanlış yapmışım , yanılmışım. İnternetten araştırmalar yaparak Dr. Dilek hanımı buldum. Sayfasında sizden gelenler kısmındaki bütün yorumları okudum. Bu sorunu yaşayan sadece ben değildim. Evlenme süreleri uzun bir süre olmasına rağmen bu sorunu yaşayan benim gibi bir sürü kişi varmış.

İlk adımı atmama vesile olan, çaresizlikle başlayan mutlulukla biten o yorumlar…

3. seansta çözüm… “2 yıl beklemişim, bu kadar kısa sürede sorunumun çözüleceğinin garantisi veriliyor. İnanması gerçekten zor da olsa gitmeliyim, artık bir yerden başlamalıyım” diyerek ilk randevumu aldım.

Güler yüzlü , sıcacık insan Dilek hanımla tanıştım. Ben kendime güvenmezken o bana güvenerek içtenliğiyle destek verdi, motive etti.
Dolu dolu verimli geçen seanslardan sonra , en zoru olan 3. Seansı atlatmıştım. Evet bunu ilk defa duymadınız ama bende söylemek istiyorum; bu muymuşşşş 🙂

Üzerimdeki o yükün kalmasıyla artık özgürdüm, bir kuş misali uçuyordum. Mutlu ama eksik olan evliliğim bu sorunumu aşmamla artık çok çok daha güzel.

Dilek hanım, iyi ki sizi tanımışım her şey için çok teşekkür ederim.

Sevgi ile …

N.Ö.

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.