Ve başardım, yendim, kurtuldum

Eğer bu yazıyı okuyorsan sen de bir zamanlar ki ben gibi çözüm arayışı içindesin.

Şu an ne yazacağımı, nereden başlayacağımı, karamsarlıktan ve umutsuzluktan mutluluğa, coşkuya, yepyeni hayatıma adım attığım bu günü nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum.

Benim hikayem 3,5 yıl önce başladı… Evet tam 3,5 yıl vajinismus illeti hayatımın en güzel en özel anlarına kabus gibi çöktü. “Asla yapamam” dan, “olmayacak” hatta “zehir ediyorum eşime hayatı ayrılalım” dan “oldu,başardım ve yendim” noktasına gelmek müthiş bir duygu.

Eşimin sonsuz desteği de ayrı bi başarı hikayesi tabi. İnternette rastgele denk gelip “belki bir çare bulur” diye yanına gittiğim bir doktorun tereddütsüz bir şekilde beni Dilek hocama yönlendirmesiyle başladı bu güzel zafer yolculuğumuz. Daha ilk görüşmemizde öyle harika motive etti ki Dilek hocam, “oldu bu iş, kurtuluyoruz” dedik eşimle. Seanslar oldukça eğlenceli ve dolu dolu geçiyordu ama içimi hala bi “acaba” kurdu kemiriyordu.

Ve o son gün, 3. son seans…

Seans sonunda Dilek hocam o sihirli soruyu sordu; ‘Yapabilecek misin?” Tereddüt etmeden “eveeet” dedim. Kesinlikle evet. Ve başardım, yendim, kurtuldum. Artık yarım olan her şey tam.

Eğer bu yazıyı okuyorsan sen de bir zamanlar ki ben gibi çözüm arayışı içindesin. Doğru yerdesin. Dilek hocam seni de çekip alacak bu karanlık kuyudan.

Ve son olarak doktorum, Dilek hocam. Size ne kadar teşekkür etsek az eşimle. Ağır bir yükü alıp attınız sırtımızdan. Ömrümüz boyunca dualarımızdasınız hocam. En kısa zamanda bebiş müjdesini sizinle paylaşmak için can atıyoruz,bu artık hayal değil.

Sonsuz sevgi ve saygılarımla..

A.M.D

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.