Vajinismus Tedavisinde Sonuç Mükemmel

Vajinusmus nedir? 1,5 yıl önce evlendiğimiz sıralarda benim korka korka internetten araştırdığım, yok canım dur daha 1 hafta oldu biz düğün yorgunluğunu bile atamadık biraz zaman geçsin olur bu iş hemen kendi kendine tanı koyma diyerek kendimi ikna ettiğim ayların ve nitekim yılların geçtiği o erteleme hastalığının temeli olan aslında sadece kasılma olan ismi gibi kendi de karmaşık bir hastalık.. Ama suçlu kim biliyor musunuz bizim bilinçaltımıza o veya bu sebeple saçma sapan korkuları sokan ve ne yaptığından haberi bile olmayan bazı insanlar. Bilinçli aklımız her şeyi görebiliyor, anlıyor ve yönetmek istiyor ama bilinçaltımız daha baskın çıkıyor. Ama aslında bilinçaltımızı diskalifiye etmek öyle kolay ki bu bizim elimizde.

Ve sonuç mu? Sonuç mükemmel

Ben bunları nasıl mı öğrendim, nasıl başardım işte öğretmenim Dilek hanımdır.. Karşınızda tecrübeli bir insan var ve uzman işte koşulsuz güvenmek istediğiniz o insan.. Evet artık tanıştınız ve ona teslim oldunuz. Bu süreci birlikte yönetmeye karar verdiniz. Gerisi ise kendiliğinden geliyor siz kendinize inandınız mı tamam. Toplam 3 seans. Bizim için 3 haftada bitti gitti herşey.

Nasıl bir yük kalkıyor üzerinizden bir bilseniz. Özgüveniniz nasıl gelip yerini buluyor Ve siz sadece şükrediyorsunuz artık. Kendinizin, gücününüzün farkına varmak zor değil bir uzmanla yollarınız kesişsin yeter a Bu kişi ise Dilek hanım olunca siz sadece şanslı bir insansınız artık.
Bu arada Dilek hanımın meşhur biz sözünü de ekleyeyim. Vajinusmus olmak bir lükstür. Siz en az sizin kadar sabırlı bir eşe sahipsiniz ki bu lüksü yaşayabiliyorsunuz. Bunu unutmayın. Ama değişmek sizin elinizde bir adım atın yeter.
Yeni bir hayata başlayan kişi : K.

K.Ü

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.