Vajinismus kelimesinin anlamını bilmiyordum

Eşim Vajinismus olabilir misin diye sorduğunda Vajinismus kelimesinin anlamını dahi bilmiyordum.

vajinismus kelimesinin anlamı

Merhaba,
Eşim Vajinismus olabilir misin diye sorduğunda Vajinismus kelimesi nedir, anlamını dahi bilmiyordum. İlk başta kabul etmek istemedim, evliliğimizin ilk günü de strestendir herhalde diye çok önemsemedim. Balayında tekrar tekrar deneyip yine olmayınca fiziksel bir sorun vardır. Vajinismus kelimesi anlamı bana çok yabancıydı. Acaba vajinismus muyum diye düşünmeye başladım.

Fiziksel bir sorun olduğundan o kadar emindim ki doktora gidip muayene olmaya karar verdim ancak Dilek hocamdan önce gittiğim doktor fiziksel bir şey yok deyip sorunu anlamadan ağrı kesici bir jel verip beni geri gönderdi…

Fiziksel bir sorun olmadığını anladıktan sonra Vajinismus kelimesinin anlamı ve vajinismusu internetten detaylı bir şekilde araştırmaya başladım. İnternette o kadar çok bilgi kirliliği var ki yazılanlar beni daha çok korkuttu.

Umutsuzluğum da gittikçe artmaya başlamıştı ta ki Dilek hocamın internet sitesine rastlayıp orada sizden gelenler kısmını okumaya başlayana kadar. Okuduğum şeylere inanamamıştım, bizim aylardır uğraştığımız sorunu herkes 3 seansta çözmüştü üstelik ağrı sancı olmamıştı. İlk başta burada yazılanlar doğru değildir diye düşünmeye başladım ama yazılanların doğru olabilme ihtimali beni Dilek hocama yönlendirdi.

Dilek hocamla tanışınca içtenliği, enerjisi, güler yüzü beni kendine hayran bıraktı ve başarabileceğimize olan inancım artmaya başladı. Zaten gerisi çorap söküğü gibi geldi. Çok samimi ve keyifli geçen 3 seansın sonunda ben de Vajinusmus sorununu atlattım.

Dilek hocama çok teşekkür ediyorum. Kendisi Vajinusmus sorunumu çözmekle kalmayıp her seansta yeni şeyler öğretti, kendimi yeniden keşfetmemi sağladı ve asıl önemlisi sorunumuzu eğlenerek çözmemizi sağladı.
Eğer bu sorunu yaşıyorsanız gözünüz kapalı Dilek hocaya güvenebilirsiniz emin olun asla pişman olmayacaksınız

İ.E

Vajinismus Online Terapi ile siz de vajinismustan 3 seansta parmak egzersizleri olmadan kurtulun!

ÇİSED sayfam üzerinden de bana ulaşabilirsiniz.

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.