“Öğrettikleriniz vajinismusla sınırlı değil”

Öğrettikleriniz vajinismusla sınırlı değil

Merhaba hocam,
Öncelikle hayatımızı değiştiren dokunuşu yaptığınız için teşekkür ederiz. Tedavimizin her aşamasında bizi sabırla dinleyip, her sorumuzu cevaplayarak, güler yüzünüzü hiç bozmadan karanlıkta kalan bakışımızı aydınlattınız.
Size sonsuz teşekkür ettikten sonra, bu yazıyı okuyacak, bu süreç için araştırmada bulunan; ancak internetten başka konuşacak/araştıracak kimsesi olmayan hastalara tecrübelerimizi aktarmak istiyorum.

Bizim durumumuzu kabullenmemiz biraz uzun sürdü, her ne kadar araştırma yapsak da bir türlü, güvenerek doktor seçimi yapamıyorduk. Çünkü ilk denemede bize yardımcı olamayacak, tedavi edemeyecek bir doktora rastlamamız, belki de tedaviden tamamen vazgeçmemize sebep olacaktı. Ama sonunda sizi bulduk ve artık yapmalıyız diyerek randevu aldık.

İlk gün o kadar güzel bir enerji ile karşıladınız ki bizi, sanki yanınıza hasta olarak değil, bir ablasını/arkadaşını ziyarete gelmiş biri gibiydik. Zaten bu enerjiniz tedavinin her aşamasında bizimleydi. İlk gün, tedavinin üç seans süreceğini söylediğinizde, inanamadım ama siz bizi o kadar güzel ikna ettiniz ki… Hatta buna ikna demek bile yanlış olabilir, çünkü siz bizi buna inandırdınız.

Tedavimize başladığımızda, bize istemediğimiz hiçbir şey yaptırmayacağınızı söylediniz. Bu bile imkânsız gelirken, tedavinin sonunda gerçekten istemediğimiz hiçbir şey yapmadığınızı gördük. Siz bizim isteklerimizi bile yönetebileceğimizi öğrettiniz. Müthişti…
Hastalığı tanımlamanız, anlatmanız, örnekleriniz… Sizin de söylediğiniz gibi, siz bize hastalığı yenmeyi değil, normal bir cinsel yaşamın nasıl olması gerektiğini üç seansta gösterdiğiniz. Ve yine sizin dediğiniz gibi, nefes alıp vermek kadar doğal bir şekilde normal bir cinsel yaşama kavuştuk…

Umarım, yazımız bu tedaviyi araştıran ve bazı sebeplerden dolayı kimseyle konuşamayan insanlara ışık olur. Çünkü bu durumda kalan biri olarak, sizin gibi müthiş bir insanla/doktorla tanışmaları onlar için de muhteşem olacaktır.
Bize öğrettikleriniz vajinismusla sınırlı değildi. Siz seanslarda sadece cinselliği değil, mutlu bir evliliği, çocuk yetiştirmenin nasıl olması gerektiğini de bize öğrettiniz.
Tedaviyi düşünen ve bir şekilde bu yazıya denk gelen arkadaşlara, bu muhteşem şansı yakalamışken, sizin enerjinize kendilerini bırakmalarını tavsiye ediyoruz.

Bu süreci yaşamış, internette bu konu hakkında araştırmalar yaparak, doktor tavsiyesi aramış, ancak doyurucu referanslara denk gelmemiş bir çift olarak söylüyoruz bunu. İnanın o kadar kolay bir şekilde halledeceksiniz ki… Kendinize bir şans verin ve Dilek Hocayla tanışmayı ertelemeyin. Tanışın, zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecek.
Bitirirken, tekrardan size sonsuz teşekkürler hocam. İyi ki sizi tanımışız, iyi ki hayatımıza dokunmuşsunuz. Muhteşem enerjiniz, yardım severliğiniz ve o güzel gülüşünüzle melek gibi karşımıza çıkmışsınız, minnettarız…

Mutlu bir ilişkiyi devam ettirmenin 5 altın anahtarı

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.