Kim korkar vajinusmustan

Merhaba,
23 ayıma güneş gibi doğan güzel doktorum ,güzel destekçim.

Ben 25 yaşındayım ve 23 aydır evliyim.Evlendiğimiz ilk gün regl olduğum için ilk cinsel denememiz bir hafta sonra oldu ve tabi ki sonuç hüsrandı. Daha sonra ki zamanlarda süreç denemeler ve başarısızlıklar ile sonuçlandı. Çok fazla yazı okudum çok videolar izledim bir çok doktor araştırdım ve yaklaşık 1 ay önce kadar gülüşü güneş gibi içinizi ısıtan doktorum Dilek hanım ile tanıştım. Yanına gitmeden önce sizden gelenler kısmını okudum ve bu bana o kadar cesaret verdi ki bunu anlatamam. Şu an benim de burada yazıyor olmamın bana vermiş olduğu o tarifsiz duyguyu sizlere hangi kelime ile anlatmaya kalksam yetersiz ve anlamsız kalır.

Korkulacak Hiçbir Şey Yok

Bu yazıyı okuyorsanız eğer, muhtemelen sizlerde benim bu yaşamış olduğum sorunu yaşıyorsunuz demektir. Sizlere diyorum ki KORKULACAK HİÇ BİR ŞEY YOK. Bu cümleyi evlendiğinden beri ilk defa bu kadar hisseden ben söylüyorum. Kendini kasan, acıyı kafasında koca bir deve dönüştüren ben söylüyorum. Dilek hanım siz daha cümleler kurmadan sizi anlıyor. Söylediği her söz sizde o kadar çok yerini buluyor ki bazen ya acaba aklımı mı okuyor diyorsunuz hayır o bir medyum değil yada zihin okuyan biri. Dilek hanım bütün eğitimlerini almış profesyonel uzman bir doktor bunun yanı sıra size bir arkadaş,bir abla, bir anne…

Dilek hanım size, sizin istemediğiniz hiçbir şeyi yaptırmıyor. Sizin duygularınızı ve sizin bedeninizi sizden daha çok önemsiyor. Anlattığı şeyler o kadar çok mantığınıza uyuyor ki siz kendiniz zaten onun söylediği şeylere hak veriyorsunuz.

Gülüşü ses tonu ile sizi öyle bir yatıştırıyor ki o korku girdabından sizi çekip çıkarıyor. Hayatı benim gibi daha fazla ertelemeyin, evliliğinizde ki o küçük kavgaların daha fazla büyümemesi, gizli gizli ağlayıp kendinizi yetersiz eksik hissetmeyi bırakın ve hemen Dilek hanımı arayın. Biz orta gelirli maaşı olan bir çiftiz öyle çok çok para kazanan insanlar değiliz ama mutluluğunuz ve güzel bir evliliğiniz için bu tedaviye verdiğiniz ücret az bile, verilemeyecek bir tutar değil. Dilek hanım size sadece vajinusmusu nasıl yeneceğinizi öğretmiyor size eşlerin birbirini nasıl anlayıp hareket etmesi gerektiğini ve size nasıl güzel bir cinsel hayatınız olur bunu öğretiyor.

Ben başardım, bu yazıyı yazmadan bir gün önce başardım. Yüklerimden kurtularak kanatlarıma kavuştum. Kim korkar vajinusmustan.

Sevgili doktorum Dilek Hanıma saygılarımla…

M.D.

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.