Kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum. Üstümdeki yükler kalktı

Sevgili Dilek hanım😍💕
Size bu maili yazarken duygularımı nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum,şaşkınlık içerisindeyim😱
Ben 37 yaşındayım ve 7 yıllık evliyim. Evliliğimin ilk zamanlarında eşimle kendimi pek fazla zorlamayıp hayatın akışına bırakmıştık, ta ki yıllar geçtikçe çocuk isteme arzusu olunca kendimde bir sorun olduğunu anladım. Ama inanmak istemedim. Bir takım başka şeylerde kendime bir çare aramaya çalıştım, ve fark ettim ki daha da zorlandım.
Eşimle bir türlü ilişkiye girememem ve yılların da geçmesi,  yaşamın da ilerlemesi artık psikolojik olarak da çok etkilemeye başlamıştı. Daha sonra internette araştırmamın sonucu oldukça fazla tedavi yöntemleri ile karşılaştım. Ama bu tedaviyi yapabilmem için Almanya’dan  kalkıp Türkiye’ye bir kliniğe gitmem gerekiyordu. 2020 yılının başlangıcında artık bu kararı kesinleştirip Türkiye’ye böyle bir tedavi için gelmek istiyorduk. Ama ne yazık ki ülkemizde ve dünyada pandemi süreci başlamıştı ve bütün uçuşlar iptal olup insanın gerçekten eli kolu bağlanmıştı. Ama bu işin güzel tarafı internetteki araştırmanın sonucu Dr.Dilek Öcal hanımın bu tür tedavileri Online olarak da sürdürebileceğini öğrendim. Baştan buna pek içimiz yatmıyordu. Çünkü insan sadece görüntülü olarak nasıl tedavi olabilir ki diye düşündük. Artık başka çare olmadığı için Dilek hanımı telefonla aradım ve inanın onun sesini duyduktan sonra bile insanın rahatladığı kesin diyebilirim. Bana tedavi uygulamalarını kısaca anlattı 😍 Benden ve eşimden bilgileri aldı ve bize bu tedaviye bir an önce başlamamızı tavsiye etti. Biz buna karar verir vermez randevuları aldık ve online görüşmelerimize başladık. İlk görüşmemiz de çok heyecanlıydım, halen inanamıyordum böyle bir hastalığın bende olabildiğine.
 Dilek hanım 😍 tek tek anlattı, bu tür hastalıkların neden kaynaklandığını ve aslında ne kadar çok kişi de olduğunu açıkladı. İlk görüşmeden sonra bile eşimin ve kendimin ne kadar rahatladığını fark ettik ve artık bunu başaracağımıza inandık. Aslında bu hastalığı biz meğerse ne kadar gözümüzde büyütmüşüz, yıllarımızı harcamışız. Dilek hanım 😍😍😍😍 sayesinde gerçekten samimiyetimle söylüyorum her görüşmeden sonra daha da rahatladığımızı söyleyebilirim. Şimdiye kadar ne kadar yanlış bilgi sahibi olduğumuzu böylece öğrenmiş olduk. Bu işe başlarken kendisinin bize özellikle tavsiye ettiği durum sabırdır arkadaşlar demesi 🤗🤗🤗🤗 çünkü buna gerçekten ihtiyacımız vardı. Bize verilen tedavi yöntemlerinin hepsini teker teker uygulamaya çalıştık ve gerçekten sonunda bu hastalığı yenmeyi başardım Dilek Hanım’ın ve eşimin desteği ile bu kabustan 7 yıl sonra kurtuldum🤗🎉 Kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum. Üstümdeki yükler kalktı💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼 Vajinismusu yendikten sonra🎉🎉🎉🎉 hayatımdaki her şeyin daha anlamlı ve güzel olduğunu fark ettim. Dilek hanım, size ne kadar çok teşekkür etsek azdır💕😍🙏. Emeğiniz bizde çok gerçekten zorlu bir süreçten geçtik ve siz bize hep rahat olmamızı ve pozitif🍀🍀🍀🍀 düşünmemizi tavsiye ettiğiniz. Ve sonunda gerçekten emin olup, bu işi sizin sayenizde başardık. Buradan bu tür sorunları yaşayan hastalara sesleniyorum; hiç vakit kaybetmeden Dilek hanımla görüşün. Onun bu işi samimiyetle yaptığını fark edeceksiniz ve size sonuna kadar destek olduğunu göreceksiniz🤗🤗🤗🤗
En kısa zamanda sizin ziyaretinize geleceğiz Dilek hanım. Sizi çok seviyoruz💕💕💕💕
Görüşmek üzere 🤗😘
B.S.

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.