Herkes gibi benim de hikayem evlendiğim zaman başladı

Sevgili hocam;

Herkes gibi benim de hikayem evlendiğim zaman başladı. Evliliğimin ilk aylarında vajinismus olduğumu kendime konduramıyordum. Evlenmeden önce korkularım yoktu, evlendikten sonra çok hızlı bir şekilde korkularım olduğunu anladım.
3 yıl boyunca bunu yenebileceği mi düşünerek her defasında kasmayacağım , kasmazsam olacak diye bir ümitle eşimle beraber olmaya çalışıyordum ve artık araştırmalara başladım. aslında daha önceden bu hastalığı bilip kendime konduramadığımdan yapabilirim demekten tedaviye sıcak bakmadım ve Dilek hoca mı buldum paylaştıklarını okudum eşimle de baktık okuduk bunu yenmem lazımdı başka bir yolum yoktu.

Çünkü dışarıdan bakılınca mükemmel bir çift eşimle çok sevilen kişilerdik. Eşim bana bu süreçte hep destek oldu her şekilde yanımdaydı bu hastalıkla ilgili sorun çıkartmadı Senin her zaman yanındayım destekçinim diyordu Ve artık Dilek hoca mı aradım anlattım durumumu ve ilk seansta o kadar panik yapmamı gerektirecek Bir şey olmadığını gördüm hatta dedim ki bu ne be bu kadar basit mi dedim açıkçası 1 seans 2 seans 3 seans derken bir bakmışım ki 4-5 seansın sonunda bundan kurtuluyorum. Hocamın verdiği egzersizlerle
kaygılarım uçup gidiyordu her seans sonrası Hocama daha çok inanıyordum hocamın bana yol göstermesi benim Bunu yenmeme en güzel ışık oldu.

Şimdi artık böyle bir sorunum yok gerçekten ertelemeye değmiyor hemen başlayın online olmaz demeyin ilk önce kendinize sonra Dilek hocama inanın ve hayatınızdan bunu çıkartın gerçekten , hocam her şey için çok teşekkür ederim. Güler yüzlülüğünüze sabrınız da her seferinde senin neyin eksik sen de yaparsın diye diye desteğinize teşekkür ediyorum. Sizi çok seviyoruz inşallah daha güzel haberlerimizi paylaşmamız dileği ile…

Kendinize iyi bakın görüşmek üzere…

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.