Eşim onu istemediğimi düşünüyordu.

Merhaba,

Eşimle birbirimize aşık olup kısa bir sürede severek evlendik. Flört dönemi, sevgililik, düğün hazırlıkları hayatımızda her şey çok fazlaca yolunca gidiyordu, ta ki düğün bitip aynı evi paylaşana kadar…

Normalde birbirimize çok düşkünüz, temasımız hep çok fazla, istekte var fakat olay birleşme anına gelince bana inanılmaz büyük bir korku geliyordu, asla yapamadım. Günlerce haftalarca denedik, tam o noktaya gelince benim korkumdan dolayı ilişkiye giremiyorduk. Vajinismus diye bir şeyin varlığını bile bilmiyordum. Eşim sürekli, kadınlardaki ilk gece korkusu, ilişkiye girme korkusu, cinselliğin önemi gibi videoları her an gözüme sokuyordu. Her videoda ” rahat olun, rahat olmazsan kendini kasarsan zaten acır” gibi söylemler vardı, yarı yanlış yarı eksik bilgi kirlilikleri haftalarca beynimizi kurcaladı. Ama kimse, hiç bir video ya da yazı,’ nasıl rahat olacağımı’ açıklamıyordu.

1,5 ay süren kavgalar, gürültüler, sabahlara kadar ağlamalar ve şişmiş uykusuz gözlerle işe gidip geliyordum. Eşim onu istemediğimi düşünüyordu, korku olduğunu anlatamıyordum. Şu an bu yazımı buraya kadar okuduysanız siz de bu problemi yaşıyor ve gerçekten zor durumdasınız diye tahmin ediyorum.

Biz vajinismus diye bir şey olduğunu öğrenince araştırırken çok değerli Dilek Hanıma rastladık. Ve ilk telefon görüşmemizden itibaren ne kadar bilgili, bilinçli, profesyonel ve sevecen olduğunu anladık. Telefon görüşmesinin 5.dakikasında o güveni sonuna kadar aldık. Hiç tereddütsüz onun yolundan gitme kararı aldık.

Seanslar o kadar güzel geçti ki, sadece vajinismus değil, her anlamda ilişkiye dokunuyor. Ve ben bu konuda hiç bir şey bilmediğimi fark ettim. Dilek Hoca her detayla kendinizden bile daha çok ilgileniyor. Bu problemi yaşayan kişinin hayatta başına gelebilecek en iyi şey Dilek Hanımı tanımak.

Sonuç olarak biz de kısa bir sürede bu sorunu çözdük ve ben neden o kadar korkuyormuşum, bu kadar da kolaymış dedim, gerçekten şaşırdım nasıl bu kadar kolay olabilir diye ama inanın çok kolaymış, belki çok klasik gelebilir ama BEN YAPTIYSAM HERKES YAPAR, çünkü ben iğne bile olamayan, hayatında hiç serum taktırmamış, her şeyden korkan, vücuduna hiç bir şey yaptıramayan biriydim.

Dilek hanımın söylediklerini uygulayıp, o sürecin tadını çıkarmayı herkese öneriyorum ve hayatımıza dokunduğu için kendisine minnettarım.

Size tavsiyem vakit kaybetmeden başlayın ki, eşinizle aranızdaki sorunlar vajinismus bitince bitiyor mu onu da görmüş olursunuz. Çünkü o sürede ilişkide her şey ama her şey sorun oluyor.

Eşinizin de sizi anlamasını beklemeyin, eğer anlıyorsa da çok şanslı olduğunuzu bilin.

Kendi üstünüzdeki bu illetten kurtulmak için kusursuz bir adres Dilek Öcal.

Geçiyor merak etmeyin, kesin çözümü var dediklerinde insan acaba mı diyor, ama gerçekten çok kolaymış. Sevgiyle kalın.

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.