Doğru yerdesin !

Merhaba, sende bir yol arıyorsan ve buralara kadar geldiysen çok doğru bir yere gelmişsin demektir. Bende vajinismus hastalığı olan biriydim. Burdaki yazıları okuyup birgün bende başarabilir miyim ki derdim ve dilek hanımın desteğiyle bu hastalığı yendim. Hiç düşünmeden tedaviye başlayın sonra giden her gün için pişman oluyorsunuz. Hayatınızdaki eksikler bitiyor suçluluk duygusu bitiyor omuzlarınızdan koca bir yük kalkıp gidiyor.

Ben iki buçuk senedir evliyim. Eşimi çok severek evlendim. Cinselliğe karşı olan biri de değildim ama birlikte olmaktan korkuyordum, geçer diye düşünmüştüm ama öyle olmadı. Eşim bana doğru her yaklaştığında onu ittirdim çok korkmuştum. İnternetten araştırdığımda böyle bir hastalık olduğunu öğrendim. Kadın doğum uzmanına gittim, ağrı kesici krem verdi, kayganlaştırıcı jel verdi ama korkum tabiki geçmedi sonra bu konuda en başarılı doktorun Dilek Hanım olduğunu söyledi ve Dilek Hanım’ın numarasını verdi.
Hiç düşünmeden Dilek Hanım’dan randevunuzu alın. Sesini ilk duyduğunuzda güven duygusunu hissedeceksiniz. Doğru yerde olduğunuzu hissedeceksiniz ve size o kadar çok yardımcı olacakki her konuda bilinçli bir insan olacaksınız. Eşiniz de size ve bu hastalığa inanacak. Ben iğneden korkan bir insanım nasıl olacakki derdim, ödüm kopardı. Ben başardıysam sende başarırsın. İnsan isterse kendine inanırsa herşeyi yapabilir. Dilek Hanım’dan öyle güzel şeyler öğrendim ki iyi ki tanışmışız, iyi ki şimdiki ben olmuşum onun sayesinde. Kendinize inanın, korkularınızı yenin, hayatınız gerçekten çok başka oluyor evliliğinizdeki eksikler tamamlanıyor, bir oluyorsunuz. Tedavi boyunca eşinizin size desteğiyle ilişkiniz çok daha güzel oluyor, ilişkiniz güçleniyor. Önceden ettiğiniz kavgalar söylenen sözler sadece bu yüzden mi onuda görmüş oluyorsunuz. Ettiğiniz kavgalar için söylenilen sözler için de üzülmeyin ikiniz için yeni bir başlangıç yapıyorsunuz, kötü yaşanılanların yerini güzel zamanlar alıyor.
Önceki halimi düşündüğümde gerçekten oluyor mu derdim gerçekten başarıyorsunuz. Ben ilk birlikte olduğumuzda sevinçten uyuyamamıştım. Çok güzel, çok farklı duyguların yaşandığı bir his. Eşinizle aranızda bağ sanki çok güçleniyor. Bu hastalığı yaşayan her kadının bu mutluluğu yaşamasını diliyorum. Sevgiyle kalın. ❤️

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.