Başlarda vajinismus olduğunu kabul etmek istemedi

Bu kadar mıymış, ne kadar kolay oldu, çoooook teşekkür ederiz…

O kadar mutlu ve heyecanlıyım ki, en son söyleyeceğim şeyi en başta yazacağım: Bu kadar mıymış, ne kadar kolay oldu, çoooook teşekkür ederiz.

9 ay önce evlendik. Başlarda vajinismus olduğunu kabul etmek istemedik. Ama uzun ve yorucu bir süreçti denemeler ve her seferinde daha da artan o korku ile yüzleşmek. Gerçekten zordu. Belki de en zoru yapmayı çok istediğiniz şeyi yapamıyor olmaktı, anlamsız bir korkuyla. Tabi insan anlamsızlığını şimdi daha iyi anlayabiliyor.

8 aydan fazla süre sonra sizinle tanıştık. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Hayatımda ilk defa bir doktoru bu kadar sevdim 🙂 Güler yüzlü, sıcak yaklaşımınız sayesinde daha ilk dakikadan size ısınmıştık. 3 seans sonunda sorunumuz artık yoktu. Başarmıştık. Kulağa korkunç gelen ve giderek umutsuzluğumuzun artmasına sebep olan bu durumu sizin desteğiniz ile çözdük. Hatta size ilk geldiğimizde kafamızda yalnızca bu sorunu çözmek varken, seanslarla birlikte pek çok güzel şeyi deneyimlemiş ve hiç tahmin etmeyeceğimiz şekilde bu kötü hastalığı yenerken keyif de almıştık.

Bu durum genellikle insanların birbirleriyle paylaşmayacağı bir şey ne yazık ki. Ama buradan okuyan herkese asla korkmamalarını ve direk size gelmelerini tavsiye edebiliriz. Biz yendik, doğru yerdeydik. İyi ki sizi tanıdık. Gerçekten çok kolaymış, bu desteği verdiğiniz için size çok teşekkür ederiz.

N.Y.

    Whatsapp Destek
    Online Terapi ve bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.